  • NZXT Kraken 120 RL-KR120-B1 120MM SIVI SOĞ(OUTLET)
OUTLET
1
Sepete At
Genel Özellikler
Garanti 6 Ay
NZXT Kraken 120 RL-KR120-B1 120mm RGB İşlemci Sıvı Soğutucu Genel Özellikler
NZXT Kraken 120
  • Tek tek adreslenebilen RGB aydınlatma ve sonsuz ayna tasarımı
  • CAM desteğiyle tam kontrol
  • Tamamen dinamik bir aydınlatma deneyimi için gelişmiş aydınlatma modları
  • FDB rulman ile donatılmış Aer P120 PWM fan
  • Daha fazla dayanıklılık için güçlendirilmiş boru tasarımı
  • Kraken G12 ile uyumlu değildir
Kraken 120 Serisi
Sonsuz ayna tasarımına ve eşsiz RGB aydınlatmaya sahip AIO sıvı soğutucu.
NZXT Kraken 120
Küçük boyut, güçlü soğutma performansı.
120mm Işıl Işıl Soğutma
Yolunuzu Aydınlatın
Sessiz ve Üstün Soğutma Performansı
NZXT CAM Yazılımı
Teknik Özellikler
Marka NZXT
Model Kraken 120
Model Kodu RL-KR120-B1
Soğutma Tipi Sıvı Soğutma
Blok Boyutu Çap: 66mm, Yükseklik: 43mm
Materyal Blok: Bakır, Muhafaza: Plastik
Pompa Motor Hızı 4.200 + 420 RPM
Pompa Güç 12V DC, 0.34A
Radyatör Boyutu 152 x 120 x 32mm
Radyatör Materyal Alüminyum
Boru Uzunluğu 400mm
Boru Materyal Naylon sleeve kaplı ultra düşük buharlaşmalı kauçuk
Pompa Başlığı Özellikleri
Materyal Plastik
LED 9 LED
RGB Giriş Voltajı 5V DC
Aydınlatma Desteği 5V 3-pin ARGB / 5V 4-pin NZXT RGB
Fan Özellikleri
Model AER P120
Adet 1
Boyutlar 120 x 120 x 26mm
Hız 500 - 2,000 + 300 RPM
Hava Akışı 18.28 - 73.11 CFM
Hava Basıncı 0.18 – 2.93 mm-H2O
Gürültü 21-36dBA
Rulman FDB
Güç Tüketimi 12V DC, 0.32A, 3.84W