SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak Ettiğiniz Herşey'in Cevabı

MERAK EDİLENLER

Fiziksel olarak konumlandırılmış oyun oynamak,video render,canlı yayın,online oyunlarda farm yapmak,online oyunlarda ticaret yapmak için kullanılan sunucu tipidir. GPU.COM.TR tarafından sağlanan sunucuların tamamı fiziksel sunuculardan oluşmaktadır. Sanal sunucu değildir !
Ekran kartlı sunucular Google Remote Desktop yada Windows Remote Desktop uygulamalarıyla telefonlarınızdan yada mevcut bilgisayarlarınızdan bağlanarak uzaktan yönetim ile kullanılır.Tabiki kendi bilgisayarınızdaki gibi akıcı bir deneyim sunmaz ancak özellike online oyunlar üzerinde karakter açmak için tercih edilmektedir.
Oyunlarda olan ip limit,pc limit'leri tek bir sunucu satın alarak aşamazsınız ancak.Kiraladığımız tüm sunucular birbirinden bağımsız olduğu için birden fazla sunucu kiralayarak limitleri aşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Usko Knight Online IP Limit 1'dir ve oyunda proxy kullanımı yasaktır. Bu oyunda 5 adet karakter açmak istiyorsanız 5 adet sunucu alarak birbirinden bağımsız ve legal olarak karakterlerinizi açabilirsiniz.
Sunucularımız bir ev bilgisayarı tarzında optimize edildiği için mevcut sunucular oyunlar tarafından engellenemez.Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Oyunlar tarafından datacenter ip adresleri proxy gibi gözüktüğü için mevcut sunucular ile Türk Telekom ve Turknet ile anlaşmalarımız sayesinde kullanıcı ip adresleri kullanılmaktadır.Kısacası verimerkezi ip adresi kullanmıyoruz.
Sunucularımız her müşteri kullanımı sonrası formatlanarak yeni müşterilere teslim edilmektedir bu nedenle herhangi bir güvenlik sorunu yaşamanız mümkün değildir.
Sunucularımızdaki internet hızı 5 mbit upload 5 mbit download olarak limitlendirilmiştir.Mevcut hız dışında ek hız ihtiyaç duymanız halinde sipariş aşamasında hız değişikliği yapabilirsiniz.Mevcut hızların limitlenmesinin nedeni farklı kullanım amaçlarını engelleyerek müşterilerimizin kesintisiz bir hizmet sağlamaktır.