HAKKIMIZDA

GPU.COM.TR GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş tarafından işletilen EKS Veri Merkezi bünyesinde kendine ait sunucular üzerinden hizmet vermektedir.

GPU.COM.TR Kimdir ?

Markamız; GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş resmi iştirikadır. GOGUMAX TEKNOLOJİ EKS VERİ MERKEZİ omurgasında bulunan GPU.COM.TR Kafes ile tamamen firmamıza ait sunucular ile tarafınıza hizmet vermekteyiz. Tüm sunucularımız ekran kartlı olup oyun oynama,canlı yayın ve render işlemleri için kullanıma uygundur.Şirketimiz İzmir Merkezli konumda bulunup 2 destek 1 satış görevlisi olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. 7/24 hizmet politikamız ile profesyonel bir hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz. Özellikle Silkroad Online Ekran Kartlı Sunucular, Knight Online Ekran Kartlı Sunucular ve Metin2 Ekran Kartlı Sunucular ile oyunlarda ticaret yapan müşterilerimiz için çoklu bilgisayar ihtiyaçlarınıza anlık çözüm sağlamaktayız.

GPU.COM.TR Hizmetleri

Silkroad Ekran Kartlı Sunucu, Metin2 Ekran Kartlı Sunucu, Knight Ekran Kartlı Sunucu, Canlı Yayın Sunucuları, Render Sunucuları, Minecraft Sunucuları, Emülatör Sunucuları ve Ekran Kartlı Bilgisayar Barındırma hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Amd Ekran Kartlı Sunucular