METİN2 M2BOB NEDİR ?

Yazar Nurullah T. Tarih: 16.11.2020

METİN2 M2BOB NEDİR ?

METİN2 M2BOB(HİLESİ) HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
Metin2 M2bob hakkında bilinmesi gerekenleri burada bulabilirsiniz. Metin2 M2bob nedir? Metin2 M2bob özellikleri nelerdir? Metin2 M2bob nasıl satın alınır? Metin2 M2bob fiyatları nelerdir? sorularının cevaplarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz

M2bob Nedir?
M2bob Metin2 isimli oyunun içerisinde bizlere hızlı bir gelişim yolu sunar. Oyun içersin de yapamayacağımız aktiviteleri gerçekleştirmemize yarayan bir 3. Parti Programıdır. Örneğin oyun içerisinde dağların üstünden geçmemizi, otomatik balık tutmamızı ya da level bot gibi birbirinden muhteşem özellikleri barındırır. Oyun içerisinde bize birbirinden eşsiz özellikleri sunan bir 3. Parti programı olan m2bob fiyatları oldukça uzun olmakla birlikte size eşsiz bir oyun deneyimi yaşatabilir. m2bob fiyatına oyuna vereceğiniz para bir işe yaramazken metin2 m2bob hilesi size muhteşem bir gelişme hızı katacaktır.

M2bob Özellikleri Nelerdir?
Metin2 m2bob yazılımı satın almak için resmi sitesine göz atabilirsiniz. Bütün detayları ile birlikte kurulum anlatımına ulaşabilirsiniz. M2bob yazılımın özelliklerinden bazılarına şunlar örnek verilebilir ayrıca bu özellikler satın aldığınız takdirde m2bob'dan elde edeceğiniz yararlardır. Bu özellikleri gördükten sonra çevrenizdeki arkadaşlarınıza m2bob satın al şeklinde cümleler söyleyeceğinizden eminiz Level bot: Hızlı bir şekilde seviye atlamanızı sağlamak için kullanılır. Genelde özellikle bu özellik için satın alınır. Sizin bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile hesabınızı yükseltmeye devam eder. Botu aktif edip istediğiniz başka bir iş ile uğraşabilirsiniz. Yaratıklardan düşen eşyaları ve paraları toplamaktan tutunda istediğiniz iksirleri otomatik kullanmaya kadar birçok özelliği bulunmaktadır. Farmbot: Oyunun içerisinde hepinizin bildiği gibi içinden canavarlar çıkan, kırdıktan sonra ise çeşitli eşyalar düşen Metin isminde kayalar mevcuttur. Bu bot sayesinde belirli bir harita istediğiniz doğrultuda gezerek otomatik olarak metinleri kırar ve eşyaları toplar. Size düşen kısım sadece doğrultuyu ve haritayı belirlemek kalır. Fishbot: Artık pek tercih edilmeyen bir bot türüdür. Oyun yöneticileri artık bu bot türüne pek izin vermiyor. Fakat gereken önlemleri aldığınız taktirde balık tutarak para kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere balıkların içinden istiridye isminde bir eşya çıkıyor ve bu eşya oyunda çok tercih edilen eşyalar arasında yer alıyor. Bu botun güvenlik önlemlerini sağladığınız taktirde sizin için hazinelik değerinde olacaktır. Spambot: Sizin belirlediğiniz bir yazıyı yine sizin belirlediğiniz sürelerde otomatik olarak genel sohbet penceresinden ya da özel sohbet pencerelerine gönderir. Loncanıza adam toplamak, istediğiniz bir eşyayı aramak gibi zamanını alacak işlemleri bu bot ile kısa sürede bitirebilirsiniz. Buffbot: Oyun içerisindeki şaman karakter diğer karakterlere verdiği güçlendirmeler ile ünlüdür. Bu bot sayesinde level botuna bıraktığınız bir hesabınıza ya da istediğiniz başka birisine istediğiniz süre ile buff yani güçlendirmeleri verebilirsiniz. Siz kasılırken bu bot çok işinize yarayacaktır. 2 Ayrı Metin2 uygulaması açarak level botu açtığınız hesabınıza şaman karakter ile buff botunu aktif ederseniz gücünüze güç eklenecektir.

M2BOB ile birlikte Ekran Kartlı Sunucu satın alarak oyunlardaki limitleri en azından kurallara uyarak aşabilirsiniz.
Hemen Metin2 Ekran Kartlı Sunucu Satın Al